Skip Navigation Links


 

GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ İLE
TOKAT KADIN PLATFORMU DAYANIŞMA DERNEĞİ ARASINDA
KADIN DAYANIŞMASI ODAKLI SÜRDÜRÜLEBİLİR MESLEKİ EĞİTİMİN SÜREKLİ PROGRAMA DÖNÜŞTÜRÜLMESİ

İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

KAMEDAP Projemizin 3. Kursu olan 3-6 Yaş (Ev, Kreş, Yuva) Bebek Bakıcılığı ve Eğiticiliği Kursu 24 Ocak 2011 tarihinde Eğitiimine başlayacaktır.

 

                        
PROJENİN HEDEFLERİ

Genel hedefler; tüm kadınların istihdam edilebilirliklerinin artmasına imkân verecek şekilde Kadınlar Arası Mesleki Dayanışma Platformu (KAMEDAP) oluşturulması, kurumsal diyalog ve işbirliği ağının kurulması, yaygınlaştırılması, örnek mesleki eğitim kursları düzenlenmesidir.

 

Özel hedefler; Tokat ilinde, tarım sektöründe çalışmış olan kadınlar da dahil kentsel alanlarda yaşayan işsiz kadınlara mesleki beceri kazandırılması, kadın istihdamının artırılmasına imkân verecek kurumsal işbirliği ve diyalog kapasitesinin KAMEDAP modeli ile kurulması, geliştirilmesi, böylece kadın girişimciliğinin desteklenmesinin sağlanması, bu konuda ulusal ve uluslar arası işbirliği ağı oluşturulması, örnek uygulamalar gerçekleştirilmesi ve buna süreklilik kazandırılmasıdır. 


Bu internet sayfası Avrupa Birliği'nin katkılarıyla hazırlanmıştır.

Yayının içeriği Kadın Dayanışması Odaklı Sürdürülebilir Mesleki Eğitim Projesi tarafından oluşturulmuş olup hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.
© 2010 GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
http://kamedap.org Tel:0356 252 15 36
 
KAMEDAP in ENGLISH